logo

logo

12 276 50 31
Napisz do nas

Styl rystukalny

Dodano: 04.01.2022

Uroczy i wykwintny jednocześnie. Klasyczne wykorzystanie zastawy muśnięte odrobiną złota i bieli pozwoli Wam poczuć się wyjątkowo tego dnia. Nieoczywiste dodatki kompozycji kwiatowych przeniosą Was w niepowtarzalny klimat, dzięki czemu poczujecie się swobodnie wśród swoich najbliższych.

Naturalne dodatki, kolory lasu, len, stal i bawełna to najpiękniejsze elementy, jakimi możecie się otoczyć tego wyjątkowego dnia.

Wasi Goście docenią nieskrępowaną atmosferę i bajkowy klimat, w który przeniosą się wspólnie z Wami!
Dajcie się oczarować stylowi rustykalnemu, pozwólcie sobie na nienachalną elegancję, dzięki której ten dzień będzie wyjątkowy i niezapomniany!

Więcej aktualności

Biel i złoto

Dodano: 03.01.2022

Połączenie bieli- kojarzącej się z czystością i świeżością, ze złotem przywodzącym na myśl bogactwo i elegancję to mariaż idealny.

czytaj dalej

Ognista czerwień

Dodano: 29.12.2021

Nie od dziś wiadomo, że czerwień to kolor miłości i namiętności. Te piękne uczucia można mocno zaakcentować w dekoracjach ślubnych i w wystroju sali weselnej.

czytaj dalej

Styl boho

Dodano: 21.12.2021

Dzięki wykorzystaniu różnych faktur i z pozoru niepasujących do siebie dodatków otrzymujemy eklektyczne wnętrze, w którym każdy poczuje się wyjątkowo i swobodnie.

czytaj dalej

masz pytania? Porozmawiajmy

12 276 50 31

Dom Weselny „u Niedźwiedzia
ul. Skotnicka 249
30-399 Kraków

formularz kontaktowy