logo

logo

12 276 50 31
Napisz do nas

Dom Weselny u Niedźwiedzia powstał z pasji do organizacji najpiękniejszych imprez rodzinnych.

Do dyspozycji Gości powierzamy elegancką, klimatyzowaną salę, która pomieści 160 osób. Dysponujemy również trzema mniejszymi pomieszczeniami, idealnymi na kameralne przyjęcia rodzinne. Kładziemy duży nacisk na wystrój sali i każdą z imprez dekorujemy przepiękną kompozycją z żywych kwiatów, świec i gustownych pokrowców z szarfami na krzesła.

U nas zorganizują Państwo niezapomniane przyjęcia rodzinne i firmowe. Gwarantujemy miłą i przyjazną atmosferę oraz niepowtarzalny klimat.

Naszym celem jest, aby chwile spędzone u nas były nie tylko ucztą dla podniebienia, ale również przyjemnością w każdym tego słowa znaczeniu.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście wspominali pobyt u nas jeszcze długo po zakończonej imprezie!

Dom Weselny u Niedźwiedzia

zlokalizowany jest przy trasie Kraków-Skawina. Do dyspozycji gości udostępniamy duży i bezpieczny parking. Bardzo dużym udogodnieniem są komfortowe miejsca noclegowe- klimatyzowane pokoje z łazienkami usytuowane na terenie kompleksu.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym Domu Weselnym!

Atrakcje

Nasz lokal położony jest w malowniczej okolicy, co dodaje niepowtarzalnej atmosfery temu miejscu. Ogród został poddany gruntownej przebudowie i obecnie oferuje Państwu wiele udogodnień. Jest to przepiękna, wielobarwna przestrzeń z funkcjonalnymi altanami, wyposażonymi w stoły i wygodne ławki. Stylowa mała architektura ogrodowa w tym wieloosobowe huśtawki uatrakcyjnią Państwu pobyt wśród zieleni naszego ogrodu. Dla najmłodszych gości na terenie ogrodu przygotowaliśmy wspaniały plac zabaw ze zjeżdżalniami i huśtawkami.

masz pytania? Porozmawiajmy

12 276 50 31

Dom Weselny „u Niedźwiedzia
ul. Skotnicka 249
30-399 Kraków

formularz kontaktowy